Svetová špička v oblasti vedenia ľudí vystúpi na konferencii v Ostrave

Ako zavádzať inovácie a „nezabiť“ svoj tím? Je možné udržať ľudskosť a dôstojnosť pri neustálom tlaku na výkon a optimalizácie? O tom a ďalších súvisiacich témach sa bude hovoriť na odbornej konferencii Leadership4Future, ktorá sa koná v stredu 30. októbra 2019 v moravsko-sliezskom inovačnom centre Ostrava. Na konferencii vystúpi okrem iného svetovo uznávaný odborník z oblasti riadenia ľudí Dominique Tissier, ktorý pôsobil 10 rokov v spoločnosti Michelin. Hlavným partnerom konferencie je spoločnosť Manutan.

Odborná konferencia Leadership4Future, určená najmä pre manažérov a vedúcich pracovníkov, sa bude zameriavať napríklad na zmeny v oblasti riadenia a vedenia ľudí, ktoré povedú nielen k väčšej angažovanosti a motivácii zamestnancov, ale tiež k zatraktívneniu a väčšej konkurencieschopnosti firiem na trhu.

„Nové technológie, digitalizácia či zmena štýlu práce sú len niektoré z mnohých faktorov, ktoré menia nielen oblasť štýlu riadenia a vedenia ľudí, ale taktiež to dnes platí aj pre výrobné, nákupné, obchodné a ďalšie oddelenia vo všetkých firmách. Súčasným trendom sa prispôsobuje taktiež naša spoločnosť, či už ide o riadenie ľudského kapitálu alebo inováciu ponúkaných výrobkov a služieb v súvislosti so štvrtou priemyselnou revolúciou,“ hovorí Josef Mik, Marketingový riaditeľ spoločnosti Manutan, ktorá je popredným európskym dodávateľom výrobkov a služieb pre výrobu, sklad, dielňu alebo kancelárie.

Program odbornej konferencie je rozdelený do troch ucelených panelov. Prvý panel bude venovaný zavádzaniu inovácií vo firme a ich vplyvu na fungovanie tímu a procesov. Druhá sekcia sa zameria na tému ľudskosti a dôstojnosti v súvislosti s neustálym tlakom na výkon a optimalizácie. A posledný tretí panel zakončí hlavný rečník konferencie Dominique Tissier, bývalý HR riaditeľ v spoločnosti Michelin a autor niekoľkých publikácií o situačnom manažmente. Počas svojho vystúpenia vysvetlí, ako delegovať a motivovať zamestnancov a uvedie konkrétne nástroje a spôsoby konania.

„Chceme účastníkom ukázať nové perspektívy, príležitosti, ale taktiež motiváciu pri hľadaní nových prístupov. Zoznámime ich s rôznymi konceptmi vedenia ľudí a ponúkneme im súčasný pohľad na budúci štýl riadenia ľudí od skúsených českých a zahraničných rečníkov,“ hovorí Eva Klusová zo spoločnosti New Dimension, ktorá je jedným z organizátorov konferencie Leadership4Future.

Ďalšími rečníkmi, ktorí na ostravskej konferencii Leadership4Future vystúpia, sú:

  • generálny manažér Renaud Chevalier zo spoločnosti Legrand pre Českú republiku a Slovensko,
  • Jiří Rosický, vizionár a zakladateľ spoločnosti Invent Medical,
  • International SSC Leader Przemysław Siuda zo spoločnosti TÜV Rheinland
  • a HR riaditeľka Hana Caltová zo spoločnosti Kofola.
     

Organizátorom konferencie Leadership4Future, ktorá sa uskutoční 30. októbra 2019 od 9 do 18 hodín v Ostrave, sú spoločnosť New Dimension, Association for Managers Potential a Transearch International. Hlavným partnerom stretnutia je spoločnosť Manutan.

Ďalšie informácie o konferencii vrátane registračného formulára nájdete na webovej stránke www.leadership4future.cz.

Objednávka katalógu 2018
Bring your rogue buying under control

Tel.: 02/436 343 06, e-mail: manutan@manutan.sk.

Rýchla objednávka
Kontakt
Máte otázku alebo potrebujete poradiť? Bez obáv nás kontaktujte zadarmo na 02 436 343 06.

Kontaktujte nás